2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Clinceni
OMNIA PLAST
Postat 30 aprilie 2024

OMNIA PLAST angajeaza OPERATORI CNC/programator (frezor)

Localizare

Clinceni

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Fabrica de productie mase plastice angajeaza Operator CNC/programator (frezor)!

Program de lucru de luni pana vineri, in 2 schimburi: 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00, prin rotatie.

Responsabilitati:

-       operarea masinilor cu comanda numerica in conditii de siguranta şi eficienta in conformitate cu specificatiile şi procedurile companiei;

-        efectuarea corecta a masuratorilor pentru incadrarea in tolerantele admise;

-        interpretarea desenelor tehnice

Cerinte:

-  studii tehnice;

- experienta de lucru pe masini CNC (freza) si programarea utilajelor (avantaj);

- detinerea cunostintelor teoretice si practice despre geometria masinilor CNC si modul de lucru cu masini CNC - cunoștințe de programare CAD/CAM reprezintă un avantaj;

- cunostinte de desen tehnic - capabil sa foloseasca desenele de executie in prelucrarea componentelor pentru dispozitivele fabricate in atelierul mecanic;

- cunoasterea notiunilor de prelucrari mecanice, viteze de aschiere, tipuri de scule folosite in procesele de prelucrari prin aschiere;

- atentie la detalii;

- disponibilitatea de a lucru in 2 schimburi.

Beneficii:

-        decontare transport (abonament STB/Metrorex/combustibil);

-        tichete de masa (20 lei/zi);

-        zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca;

-        prime de sarbatori;

-        spor de vechime in functie de vechimea in munca si ulterior spor de fidelitate in functie de vechimea in companie.

Salariul negociabil in functie de experienta.

 Locatie: Clinceni, se asigura transportul cu microbuzul companiei de la statiile de metrou: Gorjului/Pacii (sau se poate negocia un decont de combustibil pentru deplasarea cu masina personala).

Detalii privind stabilirea unui interviu la: 07********25

Localitate

Clinceni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Clinceni
ID: 256917353