2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Suceava
  6. Operatori productie, confectioneri - Falticeni
Postat Azi la 06:04

Operator ambalare

Localizare

Falticeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO14528635

Te vrem în echipa noastră ! Ești în căutarea unui loc de muncă?

SC BENATAV ROM SRL angajeaza Operator Ambalare

Cautam o persoana serioasa, muncitoare, care sa gaseasca placere in a lucra cu o echipa dinamica. Este foarte important simtul responsabilitatii, mentalitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit , transparenta, asumarea, onestitatea. Organizarea este o calitate importanta, precum si buna comunicare pentru a rezolva situatiile aparute in cel mai bun mod posibil pentru companie.

Descrierea jobului

ATRIBUTII:

·         ambalează produsele finite de pe liniile de fabricatie respectand documentatia  si specificatiile de ambalare si etichetare.din cadrul companiei

·         păstrarea ordinei și curățeniei la locul de muncă;

·         transportul marfii ambalate de la / la vama

·         asigura liste de necesar pentru consumabile si alte produse necesare ambalarii

CE ITI OFERIM:

·         Loc de munca stabil

·         Training pentru invatarea task-urilor pe care postul de munca le presupune

·         Atmosfera de lucru placuta

·         Bonuri de masa

·         Decontare naveta

·         Contract de munca Full-Time pe perioada nedeterminata

 CANDIDATUL IDEAL:

·         Cunostinte privind activitatea din cadrul unui depozit, incluzand primirea, incarcarea, etichetarea si expedierea marfurilor;

·         Cunostinte primare operare PC

·         Limba engleza nivel minim ;

·         Pemis de conducere categoria

Daca esti interesat te rugam sa ne contactezi la nr de telefon sau la sediul firmei SC BENATAV ROM SRL , str. Tarancutei, nr. 19 (langa Motexco),Falticeni, de luni pana vineri intre orele 8:00-16:00

Localitate

Falticeni,

Suceava

Suceava, Falticeni
ID: 268711273