2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Stefanestii de Jos
Postat 22 mai 2024

operator calculator facturare

Salariu

3 000 - 3 800 lei

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul ideal

- experienta: minim 1 an in facturare si/sau contabilitate primara, reprezinta un avantaj; - cunoasterea pachetului MS Office reprezinta un avantaj;

- abilitati de calcul, gandire analitica, persoana organizata;

- persoana stabila si fidela in relatiile angajat-angajator.

Descrierea jobului

- asigura importul de comenzi in sistemul informatic;

- emite avizele si facturile de vanzare a marfurilor;

- proceseaza documentele de retur marfa;

- intocmeste avizele de transfer marfa;

- verifica stocurilor de marfuri;

- furnizeaza diverse rapoarte solicitate periodic de catre conducerea companiei.

Salariu: 3000 ron Bonuri de masa in valoare de 40 ron.

Program in 2 schimburi: 7-15.30 si 13-21.

Firma isi desfasoara activitatea in Ilfov, Stefanestii de Jos, Soseaua de Centura nr.22 ( se asigura transport din sector.2 )

. Descrierea companiei Suntem o companie de renume pe piaţa românească de distribuţie bauturi alcoolice. Înfiinţată în anul 1994, ne-am desfăşurat activitatea sub egida profesionalismului.

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 206356154