2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Dolj
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Craiova
Postat 22 aprilie 2024

Operator call center

Localizare

Craiova

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO17600425

Descriere

Cautam coleg/colega pentru postul de operator call center.

Daca esti o persoana organizata, sociabila si iti place lucrul cu oamenii, te asteptam in echipa noastra!

Cerinte:

Persoana calma, rabdatoare cu atitudine pozitiva si proactiva.

Persoana ordonata si atenta la detalii.

Ce responsabilitati o sa ai:

  • Recepționarea apelurilor și e-mailurilor;

  • Asistență pentru comenzi: Ajută clienții cu plasarea comenzilor, modificarea sau anularea acestora;

  • Înregistrarea și urmărirea reclamațiilor: Asigură-te că toate problemele sunt înregistrate corespunzător și sunt direcționate către departamentul relevant pentru rezolvare.

  • Îndeplinirea sarcinilor administrative:preluarea comenzilor,introducerea datelor în sistem, monitorizarea stocurilor, generarea rapoartelor;

  • Inregistrare (emitere) AWB-uri pentru colete.

  • Menținerea cunoștințelor: Actualizarea constanta a cunoștințele despre produse, promoții și politicile magazinului online.

Ce iti oferim:

Training: te vom invata toate procedurile necesare desfasurarii activitatii.

Iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut, adaptat unui colectiv tanar.

Programul nostru de lucru este 8 ore/zi de L-V 09:00 - 17:00

Punct de lucru: Cârcea.

Se asigura transportul din Craiova cu masina firmei.

Puteti trimite CV-ul pe olx sau pe whatsapp.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 260493417