2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Galati
  6. Romana - Galati
Postat 16 aprilie 2024

Operator Call Center

Salariu

2 300 - 2 700 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiNumarul de posturi disponibile: 1

Magazin online - cautam coleg/a pentru Departamentul de Call-Center. CERINTELE POSTULUI: • Cunostinte operare PC, Internet, Excel, Word;
 • Abilitati de comunicare si scriere in limba romana - corect gramatical;
 DESCRIEREA JOBULUI: • Preluarea apelurilor telefonice si contactarea clientilor pentru confirmarea comenzilor;
 • Procesare comenzi, retururi;
 • Oferirea de informatii despre comenzi si produse;
 CE OFERIM? • Siguranta si loc de munca stabil;
 • Sambata si duminica libere;
 - [ ] • Atmosfera de lucru placuta;
 Transport asigurat(Zona Metro)
 Program fix luni-vineri 08-16:30 (30 minute pauza). Va rugam sa ne trimiteti un CV la numarul de watsapp 07******10 .

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 268842006