2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bihor
  6. Romana - Oradea
Postat 04 aprilie 2024

Operator Call Center cu limba Maghiara - Publiserv SRL

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Ești o persoană competentă, pasionată de munca ta, optimistă, integră, responsabilă, comunicativă, entuziasmată, care țintește sus și mai ales găsești soluții în orice situație?

Ai experientă și rezultate în domeniul vanzari/customer support?

Te vrem in echipa noastra!

Candidatul Ideal

  • Foarte bune cunoștințe de limba româna și maghiara - scris și vorbit.

  • Cunostinte bune dе operare PC - pachet Microsoft Office, experiența anterioara in utilizarea unui soft de tip ERP constituie avantaj;

  • Experienta in vanzari, în relationarea cu clienții și în gestionarea situațiilor dificile care apar uneori;

  • Studii superioare (relevante: Sales, Marketing, etc).

  • Abilitati dе relationare si comunicare, gandire logica, structurata, memorie buna, atentie la detalii, persuasiune;

  • Atitudine pozitiva si proactiva, empatie si intelegere;

  • Spirit dе echipa, punctualitate, incredere in fortele proprii;

Descrierea jobului

  • Procesarea e-mailurilor clienților

  • Aranjarea estetica in pagina a textelor

  • Corectarea textelor clienților din punct de vedere gramatical

  • Urmarirea comenzilor în funcție de statusul de soluționare

  • Preluarea apelurilor telefonice

  • Colaborarea cu celelalte departamente

  • Upselling telefonic, e-mailuri, chat, Facebook - răspuns la mesaje

Beneficii:

   Avantaje

- Posibilitate de exprimare și implementare a ideilor

- Posibilitati de promovare

- Susținerea dezvoltării personale

- Concediu 1 o zi în plus după 3 ani

- Concediu 2 zile în plus după 5 ani

- Ore suplimentare platite

- Premiu la final de sezon

- Mediu de munca tanar si dinamic

- Sarbatori legale libere

- Program flexibil cand e cazul

- Reducere la abonamentul de sport

- Team building anual

- Training-uri

Descrierea companiei

Firma de invitatii de nunta cu o vechime de peste 18 ani.

Comercializam invitatii si accesorii pentru nunti si botezuri.

Locatia: str, Ion Bogdan, Oradea.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 262526658