2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Gorj
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Targu Jiu
Postat 22 aprilie 2024

Operator Call Center și Gestionar Depozit

Localizare

Targu Jiu

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO46970421

Descriere

Locație: Targu Jiu

Tipul jobului: Full-time

Descrierea companiei: Alătură-te echipei noastre dinamice! Suntem dedicați să oferim servicii excepționale clienților noștri și să ne asigurăm că produsele noastre de top ajung în mâinile lor rapid și eficient.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor telefonice și gestionarea eficientă a cerințelor clienților.

  • Emiterea facturilor și a documentelor AWB, asigurându-te că toate tranzacțiile sunt înregistrate corect.

  • Colectarea produselor din depozit și impachetarea acestora pentru expediere.

  • Menținerea unui mediu de lucru organizat și gestionarea eficientă a timpului pentru a îndeplini multiple sarcini de birou.

Cerințe:

  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și sub presiune.

  • Experiența într-un rol similar este avantajoasă, dar nu obligatorie.

  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra bine în echipă.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru stabil și suportiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

  • Salariu competitiv și beneficii conforme cu experiența și performanța.

  • Acces la tehnologie de vârf pentru a-ți ușura munca de zi cu zi.

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 269378028