2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori date - Bucuresti
  7. Operatori date - Sectorul 1
Postat 10 aprilie 2024

Operator casă schimb valutar/amanet

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Grupul Amanetto angajează Operator casă schimb valutar / amanet la punctul de lucru situat la GARA DE NORD în strada Gării de Nord, sector 1, București și la OBOR în Șoseaua Ștefan cel Mare, nr 240, bl 59 A, sector 2.

Locațiile sunt în proximitatea stației de metrou Gara de Nord, respectiv Obor.

Responsabilitățile postului:

· Efectuarea schimbului valutar;

· Evaluarea garanțiilor (bijuterii din metale prețioase/electronice) și întocmirea contractelor de împrumut;

· Consilierea clienților / prezentarea bijuteriilor oferite spre vânzare;

-Efectuarea tuturor operațiunilor cu numerar, întocmirea, organizarea și arhivarea documentației specifice.

Beneficii:

- Salariu NET începând cu 3.500 RON;

- Comisioane și bonusuri de perfomanță, care pot majora substanțial partea salarială;

- Salariul și bonusurile sunt plătite integral în contul tău prin virament bancar. Taxele aferente salariului sunt plătite întotdeauna la timp, acest lucru contând la eventualele contractări de împrumuturi;

- Dacă dorești să faci ture suplimentare, acestea sunt compensate în bani, astfel majorând considerabil salariul net;

- Discount de angajat la achiziția de produse din magazinele companiei noastre;

- Concediu de odihnă legal - 21 de zile lucrătoare;

- Decontare transport (abonament metrou sau RATB);

- Perioadă de training asigurată;

Cerințele postului:

- Cunostinte de a analiza si de a recunoaste falsurile - monede sau bijuterii (constituie avantaj);

- Disponibilitatea de a lucra in ture, inclusiv pe un program de noapte;

- Operare calculator;

- Abilităţi de comunicare și negociere, orientat spre client;

- Seriozitate, profesionalism si punctualitate; ·

- La angajare se va solicita cazier judiciar;

- Locația postului: Gara de Nord / Obor

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 252461193