2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bacau
  6. Operatori productie, confectioneri - Bacau
Postat 13 mai 2024

Operator echipament plotter

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Profilul de activitate al companiei noastre este cel de productie folii protectie dispozitive electronice si decoratiuni. Suntem o echipa tanara, in continua dezvoltare cu dorinta mare de expansiune.

In prezent, suntem in cautarea unei persoane care sa ni se alature pe postul de Tehnician operare plotter si ne dorim de la aceasta urmatoarele:

·         Capacitate de finisare, asamblare, ambalare produse finite

·         Abilitati tehnice, indemanare, simt practic si atentie la detalii

·         Dinamism si implicare, spirit de echipa, proactivitate

·         Responsabilitate fata de sarcinile primite

·         Dorinta de invatare si perfectionare în domeniu

·         Limba Engleză la nível mediu

Constituie avantaj:

·         Experienta in lucrul cu materiale grafice si publicitare, autocolante

·         Cunostinte de Soft editare grafica (Corel/alte similare)

·         Cunostinte generare de operare Cutter plotter

Descrierea jobului:

·         Pregatirea grafica pentru decupare prin operare in programe de tipul Corel Draw si a materilelor necesare de prelucrat in functie de comenzile primite

·         Configurarea si verificarea permanenta a setarilor echipamentului si ajustarea parametrilor de taiere in functie de caracteristicile materialului utilizat

·         Studierea documentatiei de executie

·         Finisarea materialelor care ies din productie - taiere, montaj, impachetare si pregatirea lor pt. expediere catre clienti

·         Inventarierea materialelor aflate in gestiune pentru a evita lipsa de stoc a materiilor prime

·         Acordă suport tehnic clientilor care au achiziționat produsele noastre, dupa caz.

Oferim:

·         Salariu competitiv;

·         Tichete de masă;

·         Bonus in functie de performante

·         Program de lucru Luni-Vineri (08:00-16:30)

·         Contract pe perioadă nedeterminată

·         Dotări de lucru proprii activității

Te asteptam in echipa noastra !

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 244380299