2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Suceava
  6. Operatori date - Suceava
Postat 09 aprilie 2024

Operator facturare

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal:

- cunostinte operare PC

- studii Economice finalizate;

- viteza si acuratete in operarea PC;

- abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

- atentie la detalii si meticulozitate;

- punctualitate si responsabilitate;

- constituie avantaj cunostintele de oprerare NEXUS in cadrul unei companii cu profil service auto

 Descrierea jobului

- Emite facturile de vânzare şi documentele specifice de expediţie către clienţii companiei; - Contabilizează şi înregistrează facturile emise de catre furnizori;

- Transmite prin email sau fizic facturile catre clienti; - Organizeaza documente contabile si le preda la termen departamentului de contabilitate; - Verifica incasarile la finalul zilei;

- Preluarea si gestionarea corespondentei

 Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Mediu de lucru tanar;

- Oportunitatea dezvoltării profesionale

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 259852827