2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Ploiesti
Ovidiu Patrascu
Postat Azi la 11:01

Operator Productie - Fabrica Imbuteliere

Salariu

3 200 - 3 201 lei

Localizare

Ploiesti

Tip contract

Determinat

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Candidatul Ideal:

- Experienta in productie- minim 1 an;

- Studii: minim 10 clase;

- Competente tehnice cu privire la instalatiile si materialele aflate in exploatare;

- Capacitate de analiza pentru mentinerea procesului de fabricatie sub control;

- Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;

Descrierea jobului:

- Operarea instalatiilor specifice departamentului si urmarirea, inregistrarea si interpretarea datelor

- Supravegherea tuturor operatiilor legate de procesul de productie

- Analizarea probelor de solutii de spalare si produs;

- Identificarea si raportarea tuturor neconformitatilor;

- Asigurarea curateniei suprafetei de productie si a echipamentelor;

- Completarea cu acuratete a formularelor din sistemul de management;

BENEFICII:

Salariul : 3200 RON Net /luna

Tichete de masa: 630 RON / luna

Bonus de sezon: 1 salariu NET

Program 3 schimburi de 8 ore

Decont transport : 200 RON

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 265689594