2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 1
Postat 24 aprilie 2024

Operator Incriptionare - QUALICAPS

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea companiei

Compania face parte din grupul Qualicaps unul dintre cei mai mari producatori de capsule tari din gelatina utilizate in industria farmaceutica. Fabrica din Bucuresti este cea mai noua din grup, este dotata cu echipamente de ultima generatie functionand pe baza unui proces de productie nou. Valorile in care credem sunt: profesionalismul, responsabilitatea, calitatea, corectitudinea, increderea, implicarea.

Descrierea jobului

Operatorul Inscriptionare lucreaza in cadrul departamentului productie in compartimentul de inscriptionare. Luand in considerare faptul ca productia se desfasoara in flux continuu de 12 ore de zi si de noapte, 7 zile pe saptamana, operatorul va lucra in program de lucru in ture de zi si de noapte. Operatorul supravegheaza masinile de inscriptionare in vederea tiparirii capsulelor tari din gelatina conform standardelor si specificatiilor din cadrul organizatiei. Alte sarcini:

- completeaza jurnalele echipamentelor si a documentatiei de productie;

- schimba formatele si marimile, in functie de productia solicitata, anume produsul care trebuie inscriptionat;

- controleaza si mentine buna functionare a echipamentelor din zona de fabricatie in care lucreaza;

- completeaza toate formularele specifice locului sau de munca;

- are o actiune pro-activa alaturi de colegii de echipa in obtinerea produsului conform specificatiei clientilor.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are o atitudine pozitiva, doreste sa lucreze intr-un mediu profesionist si sa se dezvolte continuu. Persoana potrivita acestui post ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- studii profesionale/ medii in domeniul mecanic sau tipografic;

- experienta minima intr-o unitate de productie;

- cunostinte teoretice si practice in domeniul mecanic sau tiparire offset;

- capacitate de organizare a activitatii;

- abilitati de diagnoza a mecanismelor si capacitate de interventie pentru remedieri si reglaje;

- capacitate de a acumula cunostinte noi si de a le pune in practica corect;

- abilitati minime in utilizarea calculatorului;

- este o persoana responsabila, corecta, muncitoare, principiala in relatiile cu colegii;

- intelege importanta responsabilitatilor care ii sunt atribuite si le abordeaza ca atare, stie sa prioritizeze sarcinile in functie de importanta lor.

Nu ezitați să ne contactați dacă credeți că profilul dumneavoastră ar putea fi potrivit!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269107626