2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Hunedoara
  6. Operatori productie, confectioneri - Orastie
Postat 22 aprilie 2024

Operator Injectie

Localizare

Orastie

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Responsabilitatile principale ale unui Operator Injectie includ:

  • Operarea masinilor de injectie conform instructiunilor;

  • Monitorizarea procesului de injectie si ajustarea parametrilor, dupa caz;

  • Asigurarea calitatii produselor finite conform standardelor stabilite;

  • Intretinerea echipamentelor si mentinerea curateniei in zona de lucru;

  • Raportarea oricaror probleme sau defectiuni catre supervizorul direct.

Pentru a fi un candidat potrivit pentru aceasta pozitie, ar trebui sa ai:

  • Experienta anterioara in domeniul productiei sau al operarii masinilor de injectie;

  • Abilitati bune de comunicare si capacitatea de a lucra in echipa;

  • Atentie la detalii si orientare catre rezultate de calitate;

  • Disponibilitate pentru a lucra in ture sau in weekend, dupa caz.

Beneficiile de a lucra ca Operator Injectie includ:

  • Spor de noapte 25%

  • Tichete de masa 40 de lei

  • Ore suplimentare( L-V )75 %

  • Ore suplimentare (S-D) 100 %

  • Bonus de eficienta 10 % din brut  (eficienta/calitate)

  • Prima de Paste/ Craciun  1000 de lei net

  • Prima 8 maritie 500 de lei net

Localitate

Orastie,

Hunedoara

Hunedoara, Orastie
ID: 269371729