2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bihor
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Oradea
Ioana keri
Postat 30 aprilie 2024

Operator introducere date - gestiune materiale

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Candidatul ideal

·        minim studii liceale;

·        experiență într-o firmă cu profil de producție, preferabil pe un post similar (min 1 an);

·        cunoștințe Ms excel și outlook (nivel mediu) ;

·        cunoștințe de operare program informatic de raportare a producției sau de gestiune materiale;

·        abilitati de calcule matematice;

·        disponibilitate de lucru in 3 schimburi;

Descrierea jobului

·        introducerea productiei realizate in sistemul informatic de control materiale

Pentru informatii suplimentare ne poti contacta la nr. de telefon 07******10 sau poti aplica la adresa de e-mail asatasa mai jos sau poti sa vii la sediul companiei noastre din Oradea, Str Petre Carp, Nr 19 din Parcul Industrial de pe Calea Borsului

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 249360080