2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Operator introducere date - operator arhivare

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4

Ne cautam o colega, daca optezi sa vi in echipa noastra te-ar ajuta :

- sa ai studii medii/superioare;

- sa ai cunostinte Microsoft Office, excel;

- sa ai capacitate de lucru in echipa;

- sa ai capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termene stricte;

-sa fi persoană serioasă, deschisă, sociabila, comunicativa, cu capacitate de planificare si organizare;

- sa ai gândire structurată, spirit de observație, atenție la detalii, atitudine pozitiva si proactiva;

- sa ai abilități de comunicare;

-sa ai disponibilitatea de in ture de 12 ore;

Descrierea jobului:

Ce trebuie sa faca:

- sa preia date de pe documente si sa le introduca in calculator;

- sa verifice datele inainte de introducerea lor in calculator;

- sa verifice conformitatea datelor introduse în calculator, cu datele din documentele primare;

- sa corecteze erorile constatate;

- sa intocmeasca documente;- sa salveze datele introduse.

Vei lucra cu diverse tipuri de informatii, cum ar fi datele clientilor, datele interne ale societatii, si alte date/documente relevante pentru activitatea noastra;

Ce oferim:

-Contract Individual de Muncă

- Perioada nedeterminată;

-Training (1 saptamana) ;

-Salariu net in functie de ture (incepand de la 3000lei net);

-Stabilitate la locul de munca;

-Mediu de lucru placut;

Program de lucru:

-in ture de 12 ore;

Va informam ca prin aplicatia dumneavoastra transmisa pentru aceasta pozitie, indiferent de canalul de transmitere ales, va exprimati consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal prezente in CV-ul dumneavoastra si/sau transmise si prin alte forme de comunicare

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269412920