2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Sibiu
  6. Operatori productie, confectioneri - Sibiu
Postat 30 aprilie 2024

Operator la roboti industriali - Marquardt

Salariu

100 - 200 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

RESPONSABILITĂȚI

• Pregătește și dotarea mașinilor de injecție înainte de startul comenzii;

• Deservește și supraveghează buna funcționalitate a liniilor de montaj – faza de premontaj;

• Deservește și supraveghează buna funcționalitate a liniilor de montaj – faza de montaj final.

PROFIL CANDIDAT

• Experiență într-o activitate de producție în domeniul automotive constituie un avantaj;

• Studii medii – 10 clase;

• Acuitatea vizuala;

• Nivel ridicat de atenție

• Flexibilitate;

• Capacitate de impunere, orientat spre target și rezultat;

• Disponibilitea de a lucra în schimburi.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 268940288