2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Turda
paul.cioban
Postat Azi la 05:09

Operator logistică

Localizare

Turda

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO33770766

Descriere

Candidatul ideal:

- Posesor autorizaţie ISCIR + talon pentru vize anuale;

- Experienţă de lucru pe stivuitor cu furci laterale;

- Cunoştinte operare calculator;

- Bune abilităţi de organizare;

- Disponibilitate de a lucra în schimburi;

- Atenţie distributivă;

- Cunoaşterea la nivel mediu a limbii engleze - avantaj;

- Spirit de echipă.

Descrierea jobului:

- Manipulează, încarcă/descarcă, stivuiește, stochează în mod eficient

produsele semi-finite, produsele finite si materiile prime;

- Pregătește mărfurile în funcție de listele de preluare, scanează articolele

conform regulilor de scanare, stabilește etichetele și efectuează compararea

pentru a asigura conformitatea;

- Respectă normele referitoare la mediu, igienă, sanatatea şi securitatea

muncii, PSI, ambient şi disciplina în fabrică.

PERSOANELE INTERESATE POT TRIMITE CV-UL LA ADRESA DE EMAIL office fraenkische-ro.com SAU LA SEDIUL DIN SAT BADENI NR. I2 (LANGA SONACA SAU CREMATORIU)

Frankische Romania este parte a grupului Fränkische cu sediul in Germania specializata pe dezvoltarea, productia si comercializarea tevilor, conductelor și componentelor de sistem din plastic si metal pentru aplicații structurale și de inginerie civilă, precum și auto și industriale.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 263906660