2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori lucrari de finisare
  5. Muncitori lucrari de finisare - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori lucrari de finisare - Bucuresti
  7. Muncitori lucrari de finisare - Sectorul 5
Postat 25 aprilie 2024

Operator productie publicitara

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre, ne dorim un coleg care sa intregeasca echipa. Pasiunea pentru domeniu este doar baza, important este sa fii increzator, pozitiv, entuziast si doritor de a învața. Pentru noi este important sa facem echipa, te asteptam sa ne contactezi. Persoana organizata, responsabila cu atenție la detalii.

Cunostintele si experienta in domeniul productiei publicitare constituie un avantaj.

Operarea, mentenanta și servisarea imprimantelor 3D reprezinta un plus.

Disponibilitate pentru montaj in weekend.

Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Realizarea literelor volumetrice luminoase, casete luminoase, POSM-uri;

- Realizarea display-uri de mici si mari dimensiuni;

- Asigurarea respectarii parametrilor prevazuti in documentatia tehnica si a procedurilor interne de fabricatie pentru comenzile/proiectele asignate;

- Montaj produse publicitare in Bucuresti sau in tara;

- Asamblarea și montarea materialelor publicitare conform specificațiilor;

- Tăierea și prelucrarea materialelor folosite în producția publicitară;

- Lucrul cu echipamente și utilaje specifice producției publicitare; -

Verificarea calității produselor finite și asigurarea conformității cu standardele de calitate;

Descrierea companiei

Suntem o echipa tanara, creativa si energica si activam in domeniul designului interior ( rezidential/comercial), a proiectelor de fit-out si a productiei publicitare. Avem in portofoliu atat lucrari de mica cat si de mare amploare si cautam permanent ca prin calitatea executiei si seriozitatea cu care abordam angajamentele contractuale cu clientii, sa aducem capital de incredere si profesionalism. Avem capacitatea de a ne adapta cu rapiditate cerintelor in continua schimbare a pietei serviciilor din domeniu si ale clientilor, dar facem totul cu pasiune, implicare si rabdare. Te asteptam sa ne cunoastem si sa te alaturi unei echipe in continua dezvoltare!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 264875137