2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Postat 26 aprilie 2024

Operator sali de jocuri Brasov "Las Vegas Games"

Localizare

Brasov

Angajam operator/operatoare sală/slot attendant pentru locațiile din Brasov

Candidatul ideal ar trebui să corespundă următoarelor cerințe:

• absolvent de studii medii;

• aptitudini de comunicare excelente;

• claritate în exprimare;

• capacitate de a învăța rapid;

• atenție distributivă și atenție la detalii;

• atitudine orientată către client;

• seriozitate și spirit de echipă;

• aspect fizic plăcut, îngrijit;

• disponibilitate pentru program de lucru în ture;

• experiența nu este obligatorie, te vom invata noi :)

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitățile tale?

• Zâmbetul;

• Informarea clienților în legătură cu serviciile oferite și regulamentul de joc;

• Promovarea campaniilor și evenimentelor desfășurate în locații

• Efectuarea plăților către clienți;

• Crearea și menținerea unui ambient plăcut pentru clienți.

Care sunt beneficiile?

• Posibilitatea unui start promițător al carierei într-un mediu profesional;

• Condiții de muncă deosebite alături de o echipă tânără și dinamică;

• Pachet salarial motivant compus din parte fixa + bonusuri lunare, consistente, in functie de implicare si eficienta la locul de munca , tichete de masa 30 lei/zi , asigurare de sanatate privata Regina Maria

Nu mai sta, suna la numarul din anunt si hai sa ne vedem la un interviu !!!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 239216006