2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Ploiesti
Departament HR
Postat Azi la 11:43

Operator tipografie

Salariu

4 200 - 4 500 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 30

Esti o persoana energica si motivata, dispusa sa isi dezvolte competente de lucru in Esti o persoana energica si motivata, dispusa sa isi dezvolte competente de lucru in domeniul productiei? Alatura-te echipelor CTP GROUP din Ploiești!

Candidatul ideal:

-Studii : Minim 12 clase

-Experiența minim 1 an in productie;

-Cunostinte tehnice;

-Disponibilitatea de lucru in picioare;

-Abilități de comunicare și lucru în echipă;

-Capacitatea de a lucra la norma, standardizat, operatii repetitive;

Program de lucru: 3 schimburi | Luni-Vineri | 8 ore/zi

Ce vei face / Responsabilități:

- sa pregateasca materialele de imprimat;

- sa regleze aparatul de incarcat si descarcat role - sa amestece culori;

- sa pregateasca cliseele pentru imprimat;

- sa spele unitatile de imprimare;

- sa mentina utilajul curat;

- sa incarce cilindri cu clisee pe utilaj;

- sa incarce anilocsi potriviti tipului de comanda;

- sa intretina stocurile de cerneala

Beneficii:

  • Salariul 4200 lei BRUT

  • Tichete de masa 660 lei/luna

  • Spor de noapte 25%

  • 25 zile de CO anual

  • Decont de transport = 400 lei NET

  • Spor ore suplimentare platite dublu

Venitul este foarte important, dar pe lângă acesta veți beneficia și de cele mai bune condiții de lucru:

  • Mediu de lucru curat cu spații de lucru ventilate, filtrate și încălzite;

  • Zone administrative moderne - spații speciale dedicate și amenajate pentru vestiare, băi, servit masa;

  • Dotări individuale și colective;

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei;

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269610805