2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Satu Mare
  6. Operatori utilaje - Satu Mare
Postat 15 aprilie 2024

Operator utilaje ( cu diploma ) - venituri substantiale -

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO40429150

Descriere

DESCRIERE

Companie în domeniul energiei regenerabile caută Operator utilaje

ATENȚIE-MUNCĂ ÎN UNGARIA!

Se cere:

- Diploma operator utilaje, calificare în domeniu !

-Cunoașterea limbii maghiare reprezintă un avantaj!

-Limita de vârstă maximă: 55 de ani

Descriere:

-Conduce, întreţine şi supraveghează instalaţii şi utilaje destinate executării lucrărilor de terasamente !

-Se ocupă cu efectuarea lucrărilor de săpare, încărcarea materialelor în mijloace de transport, efectuarea lucrărilor de curăţare, nivelare a terenurilor, efectuarea lucrărilor de compactare, precum şi întreţinerea utilajelor pentru lucrări de terasamente.

-Se lucrează pe excavator, buldoexcavator etc

 Beneficii:

  • Se ofera venituri substantiale, seriozitate!

  • Plata se face pe oră

  • 14 zile se lucrează pe teritoriul Ungariei, 4 zile pauză (acasă)

  • Se lucrează cu contract de muncă pe teritoriul Ungariei

  • Transport și cazare gratuită împreuna cu o masă caldă pe zi

  • Șanse de dezvoltare profesională și evoluție în cadrul companiei;

Numai cei selectați vor fi resunați/contactați!

Vă așteptăm CV-ul pe OLX sau sunați la nr de telefon afișat doar între luni și vineri, orele 9-17!

Megújuló energia területen működő, dinamikusan fejlődő, bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Betanított gépkezelő

Feladatok:

Gépek kezelése, karbantartása, alapanyagok összeállítása, műszakvezető utasításainak követése, betartása, munkaterület tisztántartása. (kotrórakodó gép, markoló gép)

Elvárások:

-Szakképzettség

-Jó kézügyesség, precizitás,

-Műszaki érdeklődés,

-Terhelhetőség, megbízhatóság.

-Korhatár 55 év

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség, munkaszerződés

  • Orára volna fizetve

  • Ingyen szállítás és garantált szállás, napi egyszeri étkezéssel együtt

  • 14 napi munka Magyarország területén, 4 nap szünet

  • Lehetőség szakmai fejlődésre a vállalaton belül;

Csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot.

Várjuk önéletrajzát itt vagy lehet érdeklődni telefonon hétfő-péntek csakis 9-17 között

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 268733364