2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Galati
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Galati
Postat 01 mai 2024

Operator Vanzari Polivalent Auchan Galati

Localizare

Galati

Descriere

Candidatul ideal:

  • Studii medii absolvite;
  • Persoana dinamica, comunicativa, cu initiativa si spirit de echipa;
  • Deschidere spre relationare cu clientii;
  • Experienta in domeniul comercial poate fi  un avantaj

Descrierea jobului:

  • Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului;
  • Lipeste etichete si coduri de bare pe produsele receptionate;
  • Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate.
  • Scaneaza produsele si incaseaza sau informeaza de mijloacele de plata.

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 236495708