2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 1
Postat 09 aprilie 2024

Operatori Call Center - Sondaje de opinie DE ACASĂ

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Mobilitatea postului: Remote/ La distanta

GBD Research te invită să te alaturi echipei noastre de operatori Call Center, în vederea efectuării de sondaje de opinie telefonice, de ACASĂ.

CERINTE:

·       Abilitati: comunicare, responsabilitate, seriozitate

·       Persoana: sociabila, deschisa

·       Acces la laptop/calculator propriu, casti si internet

·       Cunostinte minime de operare laptop/calculator.

Preferabil experienta anterioara in efectuarea de sondaje de opinie (nu este o conditie obligatorie).

Responsabilitati:

·       Efectuarea de sondaje de opinie telefonice prin accesarea platformei dedicate, minim 4 ore pe zi (intervale orare la alegere)

·       Adresarea intrebarilor din fiecare chestionar, conform instructiunilor

·       Completarea/bifarea raspunsurilor in platforma

·       Platforma se conecteaza la baza de date telefonica, apelurile intrand automat

BENEFICII:

·       Remuneratie si bonusuri in functie de numarul de chestionare efectuate

·       Program flexibil de lucru : minim 4 ore pe zi (intervale orare la alegere)

Va rugam sa ne transmiteti datele dvs. de contact dând click pe Aplică acum. Un scurt CV ne-ar fi de asemenea de ajutor.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 255354588