2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

Operatori Interviu pentru judetele: TL, IS, BC, VS, TM, SM, MS, SM, GL

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Tip job

Project Based

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visa

Descriere

Responsabilitati :

  • Deplasarea în teren pentru a aplica chestionare standardizate și personalizate fermierilor.

  • Colectarea datelor în mod etic și precis, asigurându-se că toate informațiile sunt înregistrate corespunzător.

  • Menținerea unei relații profesionale cu participanții la studiu, respectând confidențialitatea și anonimatul acestora.

  • Raportarea regulată a progresului și a oricăror probleme întâmpinate către coordonatorul de teren

    CERINȚE:

  • Deținerea unei forme juridice pentru prestarea serviciilor (PFA, II, SRL etc.). Experiență anterioară în colectarea datelor sau în interviuri de teren – nu reprezintă criteriu de selecție. Abilități excelente de comunicare și interacțiune interpersonală. Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul. Disponibilitatea de a călători în diverse locații. Cunoștințe de bază în utilizarea tehnologiei mobile și a aplicațiilor de colectare a datelor..

Ce oferim:

Flexibilitate în stabilirea programului de lucru și a zonelor de acoperit.

Tarife competitive pe baza chestionarelor finalizate.

Suport constant și materiale necesare pentru desfășurarea activității.

Oportunitatea de a contribui la studii care influențează deciziile din sectorul agricol.

Mai multe detalii la nr de telefon

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265959100