2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dambovita
  6. Reprezentanti vanzari - Targoviste
MARIN MAINEA
Postat Azi la 09:17

Oportunitate avantajoasă la Solaro: Căutăm Agent de Vânzări

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO22133946

Solaro, lider în soluții inovatoare de energie solară, caută să își extindă echipa cu un Agent de Vânzări dedicat. Dacă ai experiență în vânzări și o cunoaștere solidă a pieței din zonele rurale, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și întreținerea relațiilor cu clienții;

  • Promovarea și vânzarea produselor Solaro (panouri solare pentru apa calda si panouri fotovoltaice);

  • Gestionarea și extinderea portofoliului de clienți în următoarele județe: Dâmbovița, Prahova, Argeș, Ilfov, Giurgiu, Olt, Teleorman.

Cerințe:

  • Minimum 5 ani de experiență în vânzări, preferabil în domeniul tehnic sau în relații directe cu magazine și firme din mediul rural (Dâmbovița, Prahova, Argeș, Ilfov, Giurgiu, Olt, Teleorman);

  • Excelente abilități de comunicare și negociere;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel);

  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente în regiunile alocate.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant + bonusuri considerabile;

  • Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi;

  • Mașină de serviciu pentru deplasări;

  • Telefon și laptop de serviciu.

Dacă ești interesat să contribui la un viitor mai verde și să te dezvolți profesional într-un mediu dinamic și suportiv, trimite-ne CV-ul tău la de email de pe site sau la telefon! Așteptăm cu interes aplicația ta!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 269729427