2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Vatra Dornei
Postat 29 aprilie 2024

Oportunitate de angajare: BUCĂTAR - GESTIONAR!

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Vatra Dornei

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO742395

Reîntregim echipa restaurantelor Complexului hotelier Bradul - Călimani *** Vatra Dornei! Angajăm bucătar - gestionar pentru a se alătura echipei noastre!

Responsabilități:

  • supervizarea zilnică a operațiunilor din bucatarie, asigurând respectarea standardelor de calitate si igienă;

  • coordonarea și instruirea personalului din bucătărie pentru a asigura eficiență și coerență în producția de preparare a alimentelor;

  • gestionarea stocurilor de alimente si a costurilor, menținând un echilibru optim între calitate și rentabilitate;

Cerințe:

  • experiență anterioară într-un post similar în industria ospitalității sau alimentației publice, constituie un avantaJ.

  • abilități de gestionare a timpului si a echipei;

  • cunoștințe solide despre regulile și standardele de sigurantă alimentară;

    Dacă sunteți potrivit și în căutarea unui astfel de post, motivat și dornic să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs la adresa de mail afisată!

Localitate

Vatra Dornei,

Suceava

Suceava, Vatra Dornei
ID: 268550650