2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Oradea
Postat 12 aprilie 2024

Oportunitate de angajare: Sudori și Lacatusi Mecanici cu Experiență

Salariu

4 000 - 8 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Suntem o companie specializată în confecții structuri metalice și suntem în căutarea unor profesioniști talentați pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă sunteți un sudor sau lacatus mecanic cu experiență în domeniu, vă invităm să aplicați pentru următoarele poziții deschise:

Cerințe:

  • Experiență anterioară în sudură sau confecționare structuri metalice

  • Abilitatea de a citi și interpreta planuri tehnice și desene de lucru

  • Cunoștințe solide despre materialele și echipamentele utilizate în industria confecțiilor metalice

  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a respecta termenele limită ale proiectelor

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de sudură conform standardelor de calitate și siguranță

  • Confecționarea, asamblarea și instalarea structurilor metalice conform specificațiilor tehnice

  • Lucrul cu diverse tipuri de materiale și echipamente, inclusiv oțel, aluminiu și echipamente de sudură

  • Asigurarea integrității și fiabilității produselor finite

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu nivelul de experiență și performanța

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru stimulativ și echipe profesioniste

  • Training și dezvoltare continuă a abilităților

Dacă sunteți pasionat de industria confecțiilor metalice și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate către excelență, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email sau să ne contactați la numărul 07******23.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre cum vă puteți aduce contribuția la succesul nostru comun!

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268922061