2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Brasov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Brasov
Postat 17 aprilie 2024

Ospatar A' la Carte - Restaurant Artis ( Hotel Radisson Blu Aurum)

Salariu

2 900 - 3 200 lei

Localizare

Brasov

Full time

CUI / CIF: RO 36454326

Descriere

Facem diferența împreună!

Ai o pasiune pentru ospitalitate și pentru tot ce înseamnă Food&Beverage?

Ai o capacitate instinctivă de a anticipa nevoile oaspeților?

Îți place să fii omul potrivit la locul potrivit?

Te entuziasmează ideea de a fi gazdă și de a oferi experiențe memorabile?

Te încântă ideea de a face ca fiecare moment să conteze?

Cerinte

  • Experiență relevantă într-un restaurant cu reputație bună;

  • Buna cunoaștere a limbii engleze și orice altă limbă constituie un avantaj;

  • Profesionalism excepțional;

  • Bune abilități de coordonare și comunicare;

  • Eficiență și imaginație;

  • Personalitate plăcută;

  • Atenție la detalii;

  • Abilitatea de a menține o atitudine pozitivă și profesională atunci când gestionează toate situațiile;

  • Abilitatea de a lucra într-un program flexibil, inclusiv în zilele de sărbători și în weekend-uri;

Beneficii

  • Tichete de masă

  • Asigurare medicală

  • Rate preferențiale de angajat în toate hotelurile Radisson Hotel Group

  • Bonusuri de performanță

  • Mediu de lucru dinamic

  • Training-uri adaptate la nevoile individuale

  • Suport în dezvoltarea profesională și personală

Responsabilitati

  • Servirea oaspeților cu promptitudine și curtoazie, în conformitate cu standardele de servire din departamentul de F&B;

  • Cunoașterea temeinică a meniurilor pentru a putea sfătui oaspeții cu privire la selecție și pentru a face upsell;

  • Sprijinirea departamentului de F&B;

  • Asigurarea curățeniei în zonele de lucru;

  • Menținerea standardelor și respectarea procedurilor de lucru din hotel;

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 252425456