2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Radauti
Postat 01 aprilie 2024

PEN VENTURE - Angajam persoana site vânzări online

Salariu

1 500 - 4 000 lei

Localizare

Radauti

Tip job

Part time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO39552400

Pen Venture - magazin online de vanzari instrumente de scris si accesorii, cautam persona in vederea angajarii (sau colaborare cu contract prestari servicii).

Candidatul ideal (19-40ani) :

  • persona capabila sa se integreze intrun mediu de lucru dinamic si competitiv alaturi de oameni pasionati

  • cunostinte minime economice (facturare/management stoc)

  • limba engleza - citire/vorbire la un nivel foarte bun (intelegere termeni,denumiri,descrieri produse,trimitere emailuri in lb engleza gramatical corecte)

  • program flexibil în funcție de fluxul magazinului cu prezenta obligatoriu un număr de zile la birou (8H)

Responsabilitati :

  • facturare comenzi

  • procesare comenzi

  • intocmirea actelor de expediere

  • participare activa la flux operațional

*suntem o echipa formata din oameni activi si pasionati de ce facem - fiecare in dreptul sau, intr-o expansiune continua intr-un mediu dinamic si competitiv, ne-am propus mărirea echipei datorită numărului de comenzi in creștere prin delegarea unor etape din fluxul operațional zilnic. Descrierea de mai sus reprezinta o analiza generala a profilului persoanei care o cautam. Unul din cele mai importante aspecte care le cautam la un candidat este dorinta de a se dezvolta, a invata abilitati noi si a putea lucra in acest mediu. In functie de abilitatile si experienta - pachetul salarial este negociabil, în funcție de disponibilitatea de munca și abilitatea de a contribui la bunul mers al magazinului

*Toti cei interesati sunt rugati ca sa trimita un CV - pe whatsapp dupa ce trimiteti un mesaj o sa primiti si adresa de email unde se pot trimite CV-urile (OLX nu permite specificarea adresei de email în anunț). Ulterior se poate stabili un interviu în vederea mai multor detalii.

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 231706556