2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Arad
  6. Personal necalificat - Arad
Postat 14 aprilie 2024

Persoana responsabila garantii depozit UTB SHOP

Salariu

4 300 - 4 301 lei

Localizare

Arad

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO28242535

Suntem in cautarea unei persoane entuziast si muncitoare pentru depozitul nostru situat in Arad, zona UTA. Daca esti o persoana responsabila, dornica de a lucra intr-un mediu dinamic si ai experienta in procesarea garantiilor, te invitam sa te alaturi echipei noastre!

Responsabilitati:

  • Gestionarea garantiilor

Cerinte:

  • Experienta anterioara pe un post asemanator constituie un avantaj

  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient

  • Seriozitate, punctualitate si responsabilitate

Beneficii:

  • Salariu competitiv

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Tichete de masa

  • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei

  • Mediu de lucru profesionist si dinamic

Salariul este de 3500 Lei NET (in mana) + 800 lei bonuri de masa

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 267073046