2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 19 aprilie 2024

Personal curățenie

Localizare

Oradea

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

International School of Oradea caută o persoană dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă sunteți organizată, cu atenție la detalii și capabilă să lucreze într-un mediu de învățare stimulativ, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Responsabilități:

  • Curățenie și menținerea ordinei în întreaga școală, inclusiv în clase, birouri, băi și spații comune.

  • Gestionarea eficientă a proviziilor de curățenie și a echipamentelor necesare pentru a asigura un mediu de lucru curat și sigur.

  • Colaborarea cu personalul școlii pentru a răspunde nevoilor curente și pentru a menține standardele de igienă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor de curățenie sau experiență similară este un avantaj.

  • Abilități de comunicare și cooperare în echipă.

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona prioritățile în mod eficient.

  • Atitudine pozitivă și flexibilitate în abordarea sarcinilor zilnice.

Oferta noastră:

  • Mediu de lucru stimulativ și dinamic într-o comunitate internațională.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre dvs. și să vă cunoaștem personal .

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269243480