2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Ilfov
  7. Altele - Baneasa
Postat 25 aprilie 2024

Personal curăţenie

Localizare

Ilfov, Baneasa

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Spital privat localizat in zona Sisesti angajează personal curăţenie.

Candidatul ideal:

  • Persoană atentă la detalii, serioasă, responsabilă;

  • Experiența anterioară în domeniul curățeniei- avantaj;

  • Disponibilitate de lucru în ture de 12/24.

Condiţii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • Salariu motivant;

  • Pachet de beneficii (tichete de masă, abonament servicii medicale etc.).

Responsabilitățile postului:

  • Asigură condiţiile de curăţenie și igiena spaţiilor de care este responsabil, respectând toate regulile și circuitele funcţionale din clinică;

  • Utilizează și gestionează în mod responsabil consumabilele de curăţenie și dezinfecţie preluate, conform fișelor tehnice și instrucţiunilor superiorului ierarhic;

  • Respectă legislatia în vigoare cu privire la acţiunile de curăţenie, dezinfecţie și spatii de depozitare.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 269250947