2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 3
Postat 04 aprilie 2024

Personal curatenie clinica medicala

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem în căutarea unei persoane pentru curatenie in clinica noastra situata in sectorul 3. Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și cu atenție la detalii, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine!

Experiența anterioară în domeniul curățeniei este un avantaj.

Responsabilități principale:

Curățarea și menținerea curățeniei în cadrul clinici.

Curățarea podelelor, geamurilor, mobilierului și a altor suprafețe;

Golirea coșurilor de gunoi și înlocuirea proviziilor necesare.

Dacă ești interesat de această oportunitate de angajare, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat.

Vom lua în considerare fiecare candidatură și vom contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

Mulțumim pentru interesul acordat!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 259731939