2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Corbeanca
Postat 07 aprilie 2024

Personal curatenie/igienizare echipamente HoReCa -Depozit in Corbeanca

Salariu

2 699 - 2 700 lei

Localizare

Corbeanca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilitati:

-igienizare echipamente Horeca

Cerinte:

-atentie la detalii

-seriozitate, disciplina

Oferta:

-tichete de masa

-decont transport

-program de lucru (L-V)

HoReCa Outlet este una dintre cele mai importante companii din Romania ce activeaza in sectorul distributiei de utilaje Noi si Outlet pentru industria ospitalitatii.

Clientii nostri sunt companii care activeaza in alimentatia publica, de la mici afaceri de familie, la hoteluri. Oferim utilaje pentru hoteluri, restaurante, catering, cofetarii, pizzerii, patiserii, cafenele, macelarii, carmangerii, magazine alimentare, spalatorii etc.

Localitate

Corbeanca,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Corbeanca
ID: 233262932