2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat Azi la 11:37

Personal pentru mic dejun

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Cautam persoana pentru mărirea echipei - Hotel 4* din centrul Bucurestiului- in regim full time (8 ore)

Candidatul:

- experienta intr-un job similar este binevenita, dar nu este obligatorie; poți fi doar pasionat de mancare-bucataria noastra este orientata spre preparate simple, usor d realizat

- este esențial sa fii disciplinat, serios si organizat

   atent la detalii

   implicat & proactiv

   un bun comunicator cu colegii

   curat si ordonat

- daca nu ai experienta, trebuie sa poti invata repede rețetele si procedurile din bucatari

Descrierea jobului

- realizarea preparatelor pentru mic dejun, platouri calde si reci, coacerea produselor de patiserie

- pastrarea zonei de lucru curata, mentinerea curata a echipamentelor si ustensilelor

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270023013