2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Suceava
  5. Alte locuri de munca - Valeni-Stanisoara
Postat 08 aprilie 2024

Personal recepție pensiune

Salariu

1 900 - 2 000 €

Localizare

Valeni-Stanisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 26773921

Dacă sunteți o persoană orientată către rezultate, cu abilități excelente de comunicare și o atitudine prietenoasă, suntem interesați să vă avem în echipă!

• Cunoscator al Microsoft Office și operare PC

• Cunoștințe promovare Social Media

• Abilități de comunicare și relaționare

• Competențe bune de organizare și gestionare a timpului

• Atenție la detalii și capacitatea de a rezolva probleme în mod eficient

• Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă

• Experiență anterioară în domeniul hotelier reprezintă un avantaj

• Limba engleză nivel mediu vorbit/scris

• Cunoștințe de contabilitate primară

Responsabilități

Gestionarea rezervărilor prin telefon, email si Booking.com.

Oferirea de informații și asistență oaspeților cu privire la facilitățile hotelului și atracțiile locale.

Soluționarea solicitărilor și plângerilor oaspeților într-un mod prompt și efficient.

Se oferă un mediu de lucru prietenos, 5 zile libere/lună.

Masă și cazarea asigurată.

Salariu atractiv: 2000 euro net/luna.

Pentru mai multe detalii vă rugăm să ne contactați la 07********40.

Dacă sunteți o persoană cu atitudine pozitivă, orientată către clienți și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, vă rugăm să aplicați pentru acest job.

Pensiunea "La Filuță", Mălini, jud. Suceava

Localitate

Valeni-Stanisoara,

Suceava

Suceava, Valeni-Stanisoara
ID: 268760303