2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Chiajna
Postat 08 mai 2024

Picker (manipulant marfa)

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 17459637

Uniprest Instal, companie de distributie materiale HVAC si echipamente de incalzire, isi cauta noi colegi, pentru postul de Picker pentru punctul de lucru Bucuresti locat in Chiajna.

Candidatul ideal :

-        Exeperienta in manipularea marfii – constituie avantaj

-        Bune abilitati de comunicare, relationare si lucru in echipa

-        Persoana serioasa, organizata si responsabila.

Responsabilitati :

-        Asigura in bune conditii : receptionarea, manipularea si colectarea produselor.

-        Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ

-        Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei

-        Aranjeaza marfa conform specificatiilor logistice.

-        Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare

-        Mentine ordinea si curatenia in depozit

Beneficii :

-        Pachet salarial atractiv + tichete de masa

-        Participarea la evenimente interne (team-building-uri, traing-uri)

-        Asigurare de sanatate privata

-        Program de lucru in schimburi, de luni pana vineri

 Pentru detalii puteti apela la numarul de telefon : 07********67 intre orele 10:00-16:00

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 269054951