2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Afumati
Postat Azi la 12:00

Picker / Operator comenzi / personal depozit Afumati Ilfov perioada

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 27078460

Descriere

Candidatul Ideal

  • Atentie la detalii si responsabilitate

  • Memorie vizuala

  • Abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

  • pick-uire si ambalare comenzi, target minim stabilit la angajare.

  • recepţionează marfa conform procedurii.

  • tratează diferențele numerice din recepție conform cu procedura în vigoare.

  • depozitează marfa pe polițele rafturilor în concordanță cu criteriile de depozitare.

  • aranjeaza marfa la raft.

  • manipulare marfa, infoliere si paletare.

Program:

L-V: 12:00 - 21:00.

Descrierea companiei

Teomarket este un magazin online ce pune la dispozitie clientilor o gama variata de produse sezoniere cu discount/cantitate. Vindem atat clientilor finali si colaboram cu lanturile de supermarkete Auchan, Selgros, Profi, Mega Image, Dcn-eu.

Vino alaturi de noi! Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva si iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant.

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 258693206