2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal Fast Food - Bucuresti
  7. Personal Fast Food - Sectorul 3
Postat 29 aprilie 2024

Pizzeria Maestro angajeaza Ajutor Bucătar

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Descriere:

Maestro Pizza caută un ajutor bucătar pasionat și harnic pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești un candidat dedicat, dornic să învețe și să contribuie la pregătirea delicioaselor noastre pizza și patiserie, aplică acum pentru această poziție!

Responsabilități:

* Asistență în pregătirea ingredientelor și prepararea pizzei și a produselor de patiserie.

* Colaborarea cu bucătarul principal pentru a menține un flux de lucru eficient și organizat în bucătărie.

* Asigurarea igienei și curățeniei în zona de lucru conform standardelor noastre.

Cerințe:

* Experiență anterioară într-o poziție similară sau în domeniul ospitalității (preferabil).

* Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă.

* Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rămâne calmi în situații agitate.

Dacă ești gata să te implici în procesul de producție și să aduci o contribuție valoroasă la echipa noastră, aplică acum pentru această poziție de ajutor bucătar la Maestro Pizza!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 268731865