2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Voluntari
Postat 25 aprilie 2024

Planificator transport valori - Pipera, Voluntari

Localizare

Voluntari

Full time

CUI / CIF: 17801399

Societate nationala de transport valori si procesare numerar, angajeaza pentru postul de planificator transport valori.

Misiunea principală a postului: organizează, optimizează, conduce și controlează activitatea de transport valori

Cui se adreseaza acest post:

- Profesionistilor cu minim 1 an experienta operationala in planificare si coordonare transporturi;

- Persoanelor cu un nivel inalt dezvoltat al: inteligentei generale, memoriei, atentiei distributive, prezentei de spirit, simtului de raspundere;

- Persoanelor cu foarte bune abilitati: de comunicare verbala directe si indirecte, de organizare si planificare, de lucru in echipa;

- Persoanelor dinamice, ambitioase, dornice sa se afirme dar care, in acelasi timp, sunt buni coechipieri si demonstreaza implicare si simt de raspundere in ceea ce fac;

- Persoanelor care detin cunostinte solide de geografie a Romaniei, opereaza facil pe calculator si vorbesc la un nivel minim o limba straina de circulatie internationala;

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor de transport din sistemul informatic si planificarea acestora;

- Stabilirea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor de transport;

- Ghidarea si urmarirea statusului masinilor blindate pe tot parcursul cursei;

- Transmiterea de informatii clientilor in legatura cu transportul;

- Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat;

- Centralizarea datelor pentru transmiterea catre facturare;

Oferta:

- Mediu de lucru profesionist, alaturi de colegi deosebiți;

- Siguranță și stabilitate pe termen lung;

- Posibilități de dezvoltare/promovare în funcție de performanțe;

- Salariu motivant;

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269509034