2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Olt
  6. Personal Fast Food - Slatina
Postat 18 mai 2024

Preparator Fast-Food la HappyMixGrill

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Ești în căutarea unei noi oportunități în industria ospitalității? HappyMixGrill îți oferă șansa de a te alătura echipei noastre pasionate într-un mediu dinamic și prietenos! Suntem în căutarea unui preparator fast-food talentat pentru a completa echipa noastră și a oferi clienților noștri experiențe gastronomice memorabile.

Responsabilități:

  • Pregătirea ingredientelor și asamblarea preparatelor conform rețetelor noastre unice.

  • Menținerea standardelor ridicate de igienă și siguranță alimentară în toate etapele procesului de preparare a alimentelor.

  • Asigurarea rapidității și eficienței în timpul orelor de vârf pentru a răspunde cererii clienților.

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o experiență plăcută și de înaltă calitate pentru clienți.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul fast-food-ului sau al ospitalității este preferabilă, dar nu obligatorie. Suntem deschiși să instruim candidații motivați și dornici să învețe.

  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.

  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea clienților.

  • Flexibilitate pentru a lucra în ture variate, inclusiv seara, weekend-uri și sărbători.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și posibilitatea de a avansa în cadrul companiei în funcție de performanțe.

  • Mediu de lucru dinamic și plin de energie, alături de o echipă dedicată.

  • Training și dezvoltare profesională continuă pentru a-ți dezvolta abilitățile.

  • Oportunități de a contribui la meniul nostru și de a aduce idei noi și inovatoare.

  • Beneficii suplimentare, inclusiv reduceri pentru angajați și evenimente speciale pentru echipă.

Dacă ești pasionat de gastronomie, ai dorința de a te dezvolta într-o carieră în domeniul ospitalității și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să descoperim împreună cum putem colabora pentru a crea momente fericite și gusturi delicioase pentru clienții noștri la HappyMixGrill!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269190295