2. Locuri de munca
  3. Evenimente si divertisment
  4. Evenimente si divertisment - Bucuresti - Ilfov
  5. Evenimente si divertisment - Bucuresti
  6. Evenimente si divertisment - Sectorul 1
Postat 24 aprilie 2024

Prezentator jocuri de tip cazino cu limba ENGLEZA

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 20

Descriere

Candidatul Ideal

- Experienta NU este necesara;

- Abilități bune de comunicare și prezentare;

- Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic;

- Atitudine pozitivă, răbdare și profesionalism;

- Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, deoarece poziția implica ore de lucru în ture (zi/noapte) și în weekend-uri.

Descrierea jobului

- Întâmpinarea jucătorilor și asigurarea unei experiențe plăcute și autentice de cazino online;

- Asigurarea corectitudinii și integrității jocurilor, aplicând regulile și procedurile companiei;

- Furnizarea asistenței și a informațiilor necesare jucătorilor cu privire la regulile și strategiile jocurilor;

- Monitorizarea și raportarea oricăror probleme sau incidente legate de jocuri. Alte informatii:

- Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă creștere, cu perspective de dezvoltare profesională;

- Mediu de lucru prietenos și colegial;

- Oportunitatea de a interacționa cu jucători din întreaga lume și de a câștiga experiență într-un mediu multicultural;

- Training și suport continuu pentru a-ți dezvolta abilitățile și a-ți îmbunătăți cunoștințele despre jocuri de cazino online.

Beneficii:

Bonus de performanta;

Prima pentru relocare;

Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc);

Abonament medical;

Abonament stomatologic;

Training-uri Cursuri Plata / compensare ore suplimentare;

Program de lucru flexibil;

Teambuilding-uri / excursii;

Petreceri/evenimente companie;

Fun / Relax Area.

Descrierea companiei

PTR Live Technologies SRL, a subsidiary of “Playtech” - the world’s leading online gaming software supplier, is operating in Romania since 2016 and provides live streaming services for some of the world’s leading gaming operators. We are sustainable and innovative company of more than 1000 professionals. In collaboration with Playtech’s facility in Latvia – EuroLive Technologies, we are on the lookout for new talents to join us in our Riga and Bucharest office!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 264578954