2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Ghiroda
Postat 10 aprilie 2024

Proiectant mobila - Designer

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Ghiroda

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO48661201

Descriere

Candidatul Ideal

Dorim să extindem echipa noastră cu un Proiectant de Mobilier pasionat și dedicat. CV-urile cu o minimă experiență în domeniu vor fi primite cu interes. Cautăm un coleg/colegă care să se implice activ și responsabil în proiectele de mobilier la comandă, de la concepție până la finalizarea produselor finite.

Descrierea jobului

Cerințe: Experiență minimă de 2 ani în proiectarea 2D/3D. Cunoașterea materialelor specifice industriei de mobilier și a tehnologiilor de producție. Studii superioare. Atent la detalii și abilități excelente de lucru în echipă. Cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj, dar nu sunt obligatorii.Responsabilități:Preluarea cererilor de ofertă ale clienților. Consiliere clienți și realizare cotări de preț cu prezentarea materialelor alese. Realizarea măsurătorilor de execuție și detaliilor specifice ale spațiilor de amenajat. Elaborarea proiectelor tehnice de execuție, inclusiv necesarul de materiale și accesorii. Oferirea suportului tehnic necesar colegilor din echipele de producție și montaj. Beneficii:Salariu competitiv și bonusuri de performanță. Mediu de creștere profesională.

Descrierea companiei

AHLAS DESIGN este atelierul nostru dedicat creației și realizării de mobilier la comandă, unde visurile dumneavoastră devin realitate.

Cu o pasiune pentru frumos și o măiestrie artizanală remarcabilă, ne străduim să vă oferim piese de mobilier care nu doar să îndeplinească cerințele funcționale, ci să încânte și să surprindă prin designul lor distinct și calitatea excepțională.

Localitate

Ghiroda,

Timis

Timis, Ghiroda
ID: 268859965