2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 6
Postat 17 aprilie 2024

Receptioner/a Hotel

Salariu

3 500 - 3 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Receptioner/a pentru Hotel 3*, langa Mall Plaza. Cerinte lb. engleza nivel mediu, experienta min 1 an.

Salariu motivant, se asigura masa, cafea, mediu placut de lucru, echipa tanara, tips lunar consistent, bonusuri lunare de performanta, preferabil domiciliat in sectorul 5 sau 6.

Descriere post receptioner:

* efectueaza rezervari camere,

* comunica cu oaspetii hotelului prin email sau telefon,

* intampina clientii,

* emite facturi si incaseaza contravaloarea serviciilor hoteliere,

* respecta standardele de calitate ale hotelului,

* comunica cu alte departamente din cadrul hotelului pentru a asigura circuitul informatiilor,

* prezinta avantaj experienta si cunoasterea unui program de gestiune hoteliera

Program lucru: in ture de 12 ore, de la 07:00- 19:00 si 19:00- 07:00.

CV pe email sau programare tel pt interviu 07******74

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 206570361