2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Neptun
Postat 04 aprilie 2024

Receptioner Hotel

Salariu

3 000 - 3 700 lei

Localizare

Neptun

Tip job

Sezonier/ Temporar

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 38540261

Descriere

Candidatul Ideal

Spring Holiday Resort Neptun cauta colegi noi.Cautam receptioner hotel,entuziast și dedicat! Dacă sunteți o persoană orientată către rezultate, cu abilități excelente de comunicare și o atitudine prietenoasă, suntem interesați să vă avem în echipă!

  • Cunoasterea unei limbi straine nu este obligatorie, dar prezinta un avantaj.

  • Cunoscator al Microsoft Office(Word,Excel,Internet Explorer,etc),soft hotelier.

  • Pentru a avea succes în acest rol, trebuie să fiți comunicativ, atent la detalii și să aveți abilități excelente de gestionare a timpului. De asemenea, trebuie să fiți capabil să lucrați într-un mediu aglomerat și să vă mențineți calmul în situații de presiune.

Descrierea jobului

  • ·         Solutioneaza problemele și  plângerile oaspeților.

  • ·         Gestioneaza platile si facturile.

  • ·         Ofera informatii necesare despre facilitatile hotelului si atractiile locale.

  • ·         Efectuaza procedurile de check-in si check-out pentru oaspeti.

Localitate

Neptun,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Neptun
ID: 266962564