2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Cluj
  6. Personal receptie si administratie - Cluj-Napoca
Postat 05 mai 2024

Receptioner Hotel

Salariu

3 200 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 44052508

Descriere

Descrierea postului

Cautam un Recepționer/ă care să ni se alăture la Campeador Inn. Căutăm pe cineva care este plin de energie, are o personalitate grozav si este bucuros să ofere un serviciu excelent clienților ori de câte ori poate! Experienta anterioara in domeniu nu este obligatorie. Se lucreaza in ture, 12 cu 24 si 12 cu 48, de la ora 7.00 si 19.00.

Sarcini de serviciu:

Întâmpină pe toți oaspeții noștri și oferă un serviciu cald și personalizat

Prelucrează cererile și reclamațiile oaspeților într-un mod profesionist și eficient

Se asigură că toți oaspeții noștri pleacă fericiți.

Efectueaza check-in/check-out oaspeților și oferă asistență, colectează și introduce informații despre oaspeți, pentru a îmbunătăți vizitele viitoare la hotel.

Răspunde la telefon, emailuri, rezolva alte sarcini administrative care apar in activitatea zilnica.

English is a must!

Campeador INN este un hotel de 4 stele, deschis in Septembrie 2021 situat pe Strada Dambovitei, nr 77 in zona Expo Transilvania. Suntem o echipa tanara si entuziasta si vom avea grija sa te integrezi imediat.

Hai să fim colegi!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269526430