2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Prahova
  6. Manipulatori marfa - Ploiesti
Prime Rent Distribution
Postat 29 aprilie 2024

Receptioner marfa depozit logistic

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

DESCRIERE

Firma de transport si logistica din Ploiesti angajeaza receptioner marfa .

Cerinte:

Studii medii;

Experienta in domeniul livrarilor de marfa si operare calculator;

Persoana atenta la detalii;

Abilitati de planificare si organizare;

Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, cu spirit de echipa ;

Permis auto cat B constitue un avantaj;

Descrierea jobului

Receptioneaza si gestioneaza marfurile din depozit;

Opereaza documentele aferente activitatii de receptie, expeditie marfa;

Planifica livrarea marfurilor in functie de necesitati;

Domeniul de activitate: produse alimentare si marfuri generale.

Programul de lucru : ora 04.30-13.30 sau partial 04.30-08.30

Oferim: Salariu motivant+bonuri de masa.

Detalii : 07******44

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 254850254