2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
InterJobs Recrutare
Postat 29 aprilie 2024

Recrutam Manipulant marfa, program 2 schimburi - Ghimbav

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO42029940

Descriere

Cerințe:

• Școala generală/Studii medii/Școala profesională absolvite;

• 1 an experiență constituie avantaj;

• Disponibilitate de a lucra în 2 schimburi;

• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:

• Manipularea materiilor prime și a materialelor, a ambalajelor din depozite, precum și tranferul paleților;

• Răspunde de curățenia spațiilor de depozitare și a locurilor de descărcare;

• Primirea / Predarea documentelor specifice activității de depozitare.

 Beneficii:

• Transport asigurat la locul de muncă din Brașov – Vulcan – Râșnov – Zărnești - Codlea  - Ghimbav sau decontare transport pentru alte rute;

• Prime de sărbători și tichete de masă;

• Spor ore suplimentare 200%;

• Extra zile de concediu;

• Bonusuri în funcție de performanță și motivație;

• Opțional asigurare medicală;

• Rație de produse.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269047512