2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Brasov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Brasov
Andreea
Postat 03 mai 2024

Recrutam operator utilaje cu permis, program 3 schimburi, Ghimbav

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Recrutăm operator mașini-unelte pentru o fabrică de producție.

Cerințe:

• Școala generală/Studii medii/școala profesională absolvite;

• 1 an experiența constituie avantaj;

• Cunoștințe tehnice – constituie avantaj;

• Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;

• Permis de conducere si autoturism;

• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:

• Demontarea, asamblarea și curățarea utilajelor;

• Efectuarea probelor de funcționare;

• Asigurarea funcționării mașinilor, utilajelor și a echipamentelor mecanice;

• Efectuează lucrări de întreținere preventivă și mici reparații ale utilajului;

• Programarea utilajelor.

Beneficii:

• Prime de sărbători, de ziua angajatului și tichete de masă ;

• Spor de noapte 25%;

• Spor ore suplimentare 200%;

• Extra zile de concediu;

• Abonament servicii medicale;

• Rație de produse

Contact: 07********99

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 252000986