2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bistrita-Nasaud
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bistrita
Postat 11 aprilie 2024

Recrutare Tehnoprod Plast srl Bistrita

Localizare

Bistrita

Full time

Program de munca: Program normal

SC Tehnoprod Plast SRL este o firma cu capital romano-german , avand ca si principal obiect de activitate productia si comercializarea de aparataj electric de joasa tensiune.

Experienta celor peste 25 de ani ne-au dat posibilitatea sa fim cunoscuti si apreciati pe piata europeana si numai , o pondere de peste 95 % fiind reprezentata de activitatile de export  in tari precum Germania, Olanda, Suedia, Spania, Grecia, Arabia Saudita, Indonezia.

Produsele noastre sunt comercializate sub marca GB GEBRO si sunt certificate VDE , respectiv OVE .

Suntem in cautarea unor noi colegi  , deschisi la noutati , cu potential de afirmare  .

Suntem interesati de : Tehnician intretinere

                                       Electrician intretinere

                                       Lacatus mecanic

Candidatul ideal

·         Studii tehnice, de preferat liceu cu profil tehnic

·         Experienta minim 5 ani in echipamente de injectie mase plastice constituie un avantaj

·         Cunostinte tehnice de mecanica/electricitate

·         Dorinta de dezvoltare proprie

Descrierea postului

·         Postul implica cunoasterea functionarii masinilor si utilajelor

·         Urmarirea conceptelor de mentenanta planificata si neplanificata

·         Identificarea cauzelor ce pot duce conduce la aparitia defectelor

·         Imbunatatirea proceselor de productie prin cresterea disponibilitatii echiopamentelor

·         Gestionarea pieselor de schimb

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 267916089